Karlovy Vary | Hledat práci | interzona.cz

Hledat práci

Nalezeno: 3337 nabídek

PERSONALISTA - Chodov, okres Sokolov, Karlovarský kraj

2019-03-07
POPIS POZICE * výkon běžných personálních činností souvisejících se vznikem, změnami a ukončením pracovního poměru, * příprava pracovněprávních smluv a ostatních smluv a dohod, které vznikají v souvislosti s výkonem odborných personálních činností, * vedení personální...


Manpower
MISTR MONTÁŽÍ - Chodov, okres Sokolov, Karlovarský kraj

2019-03-20
POPIS POZICE * Řízení skupiny dělníků nebo řízení několika dělnických čet, organizace dělby práce na svěřeném útvaru. * Zajišťování pracovní a technologické kázně podřízených pracovníků, dělby práce a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě, sortimentu a času....


Manpower
Lektor kroužků, - Karlovy Vary

2019-03-20
Informace Máte v sobě dětskou touhu objevovat a hrát si? Vztah k přírodním vědám a zkušenosti s dětmi? Jste zodpovědní a pečliví? V tom případě se registrujte na klikněte na \ (150 - 250 Kč/hod)


Veselá věda z. ú.
Pracovník Managementu - Karlovy Vary

2019-02-26
Pro naší společnost příjmem pracovníka na pozici pracovník manageru. Bližší informace na emailu, pro odpověď použijte odpovědní formulář, výhodné platové podmínky. Vzdělání: základní, vyučení, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru: Plný úvazek


OBS Praha s.r.o.
Obchodní zástupce - Karlovy Vary

2019-03-09
Známá firma, zásobující mateřské školy, hledá poradce v této oblasti. Požadujeme: živnostenský list osobní automobil notebook Nabízíme: Pěkný výdělek a jistotu 20 let na trhu Vzdělání: vysokoškolské, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské Typ pracovního poměru: Práce... (30000 - 40000 Kč)


BimBo hračky s.r.o.
Malíř Stollberg - Jáchymov, Karlovarský kraj

2019-03-08
Jste kreativní a máte smysl pro barvu? Pak jste správným malířem pro našeho zákazníka ve městě Stollberg. Společnost malířů je již více než 70 let uznávaným tradičním rodinným podnikem pro pokojové interiéry a design budov, kvalitní tapetování, renovace a historická památková... (12.4 €/hod)


Starke-Jobs
Kuchař,šéfkuchař - Karlovy Vary

2019-03-07
Restaurace bez konkrétního zaměření,polední menu,příjemné prostředí Požadujeme: Praxe vítána,nepožadujeme žádnou specializaci a ani znalost jazyků Nabízíme: Příjemné pracovní prostředí v rodinné restauraci,celodenní jídlo zdarma,volné neděle,volné vánoční svátky Vzdělání... (35000 - 45000 Kč)


Jiří Koutek
Truhlář Zwönitz - Karlovy Vary

2019-03-05
Hledáme Tebe jako truhláře pro našeho zákazníka ve městě Zwönitz.Vedle obchodu se dřevem provozuje také vlastní pilu a vyrábí obaly, zahradní přístřešky, carporty a mnoho dalšího ze dřeva. Vzhledem k dobré dlouhodobé situaci v objednávkách hledáme další 2 truhláře, kteří... (12 €/hod)


Starke-Jobs
Administrativně-technický pracovník - Karlovy Vary

2019-03-05
Obchodní a administrativní podpora stavbyvedoucích, pomoc při realizaci staveb Zpracování subdodavatelských objednávek na základě podkladů od stavbyvedoucích a přípravářů stavby Průběžné sledování a kontrola podmínek ve smlouvách Administrativa a operativní úkoly dle... (110 Kč/hod)


COLAS CZ, a.s.
Pracovníci ostrahy - Ostrov

2019-03-17
Hledáme do naší společnosti strážné a detektivy do obchodních domů. Náplň práce: zajištění ostrahy a ochrany majetku klienta Požadujeme: min. 18 let čistý VRT praxe v oblasti security - výhodou certifikát strážného -zajistíme Nabízíme: Možnost ubytování odpovídající... (90 Kč/hod)


OBS Praha s.r.o.
Strážný - Ostrov

2019-03-17
Přijmeme zaměstnance do naší společnosti na pozici strážný, mzda 15 000,- Kč až 20 000,- Kč za měsíc, možnost týdenních záloh a možnost ubytování. Požadujeme dobrý zdravotní stav, zájem o práci, flexibilitu a čistý rejstřík trestu. Dále požadujeme certifikát strážného, ... (15000 - 20000 Kč)


OBS Praha s.r.o.
Pracovníci ostrahy - Chodov, okres Sokolov, Karlovarský kraj

2019-03-17
Hledáme do naší společnosti strážné a detektivy do obchodních domů. Nabízíme NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 3 000,- Motivační program pro zaměstnance Náplň práce: • zajištění ostrahy a ochrany majetku klienta • dodržování daných předpisů a směrnic • spolupráce při zadržení osob ... (88 - 90 Kč/hod)


OBS Praha s.r.o.
KALKULANT - Karlovy Vary

2019-02-18
Vypracování obchodních nabídek - nastudování podmínek zadání, komunikace se zadavatelem a projektantem, kalkulace nákladů, zpracování nabídkového rozpočtu, vyhotovení výkazu výměr Příprava podkladů formou rozpočtu pro uzavření smluvního vztahu s objednateli i subdodavateli... (110 Kč/hod)


COLAS CZ, a.s.
PEČOVATEL-OŠETŘOVATEL - Chodov, okres Sokolov, Karlovarský kraj

2019-02-26
Lokalita: Aue, Schwarzenberg (Sasko) Prioritou je pro nás empatický přístup ke klientům, zájem a trpělivost Požadujeme: - znalost německého jazyka B1 - odpovědný a pečlivý přístup - flexibilita, ochota pracovat i o víkendech - zkušenosti v oboru - vlastní automobil...


Starke-Jobs
Pracovníci ostrahy - Vintířov - Vintířov, Karlovarský kraj

2019-03-20
Benefity Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více), Příspěvek na dopravu do zaměstnání Kontakt Michaela Deýlová Telefon: +420 377 443 929... (86 Kč/hod)


D.I.SEVEN, a.s.
Operátor stroje Neukirchen - Jáchymov, Karlovarský kraj

2019-03-08
Pro středně velkou firmu, které se zabývají zpracováním plastů, hledáme 2 operátory strojů. Tato společnost je vysoce výkonným výrobcem ve zpracování a výrobě plastů a preferuje specializaci na nejmodernější stroje, jako je vstřikování a rotační technologie. Vzhledem k... (9.63 €/hod)


Starke-Jobs
Montážní pracovník, lešenář - Karlovy Vary

2019-03-21
Hledáme lešenáře, nástup možný ihned. Požadujeme: dobrý zdravotní stav pro práce ve výškách, fyzickou zdatnost, bezúhonnost, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B, časovou flexibilitu, praxe v oboru vítána, výhodou je lešenářský průkaz (není podmínkou), vážné zájemce...


KOS - KV s.r.o.
Všeobecná sestra - Karlovy Vary

2019-03-21
VŠEOBECNÁ SESTRA Lázeňské sanatorium Richmond Karlovy Vary je zdravotnické zařízení se zahraniční klientelou, které poskytuje ubytovací, stravovací služby a léčbu až pro 230 pacientů. Do našeho kolektivu zdravotníků hledáme všeobecnou sestru na plný úvazek (denní a noční...


Richmond a.s.
Kuchař / Kuchařka - Karlovy Vary

2019-03-19
Lázeňské sanatorium Richmond Karlovy Vary je zdravotnické zařízení se zahraniční klientelou, které poskytuje stravovací, ubytovací služby a léčbu až pro 230 pacientů. Přijmeme kuchaře do hlavního pracovního poměru. Náplň práce: - výroba studených, teplých pokrmů a příloh...


Richmond a.s.
Servírka / Číšník - Karlovy Vary

2019-03-19
Lázeňské sanatorium Richmond Karlovy Vary je zdravotnické zařízení se zahraniční klientelou, které poskytuje stravovací, ubytovací služby a léčbu až pro 230 pacientů. Do našeho kolektivu hledáme servírky a číšníky. Náplň práce: - obsluha hostů v hotelové restauraci, příprava...


Richmond a.s.


KONTAKTVOLBA JAZYKA

Česky | Slovensky | Anglicky

INFORMACE

Používáním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

V případě dotazu použijte kontaktní formulář.

(c) 2006-20XX | CYBERETIX s.r.o.