Ústí nad Labem | Hledat práci | interzona.cz

Hledat práci

Nalezeno: 4094 nabídek

Osobní finanční ombudsman - Litoměřice

2018-06-12
Nabízíme flexibilní pracovní dobu, nadstandardní finanční ohodnocení, zázemí firemní kanceláře, zdarma vstupní školení, následné vedení a trénink. Požadujeme SŠ vzdělání s maturitou, trestní bezúhonnost. Hledáme schopného manažera pro kontakt s klienty pro nově vybudovaný...


Bc. Oldřich Kračmer
FINANČNÍ ÚČETNÍ - Přestanov, Ústecký kraj

2018-06-15
Tato pozice je určená pro kvalifikované účetní i talentované absolventy, kteří se chtějí aktivně podílet na růstu a rozvoji naší společnosti. Jaká je naše představa o novém kolegovi / kolegyni? VŠ, popř. SŠ ekonomického směru 3 roky praxe v oblasti účetnictví, ideálně... (20000 - 25000 Kč)


Jansen Display s.r.o.
Výživový specialista Ústí nad Labem - Ústí nad Labem

2018-06-18
Popis pracovní pozice: Zajímáte se o zdravou výživu a hledáte stálou práci? Pro zavedenou poradnu Svět zdraví Ústí nad Labem hledáme výživového specialistu. Ve Světě zdraví pomáháme našim klientům žít lehčí a spokojenější život pomocí úpravy stravovacích návyků... (17000 - 30000 Kč)


Ing. Petr Němec
Přípravář do výroby - Ústí nad Labem

2018-06-08
Sháníme manuálně schopné zaměstnance do výroby k zajištění přípravy zboží (klempířské komponenty) zákazníkům,případné obsluze strojů (dělící stroje, ohýbací stroje). Požadujeme: Požadujeme min. vyučení, znalost klempířských prvků a střešních komponentů výhodou, nikoliv... (16000 Kč)


EVROmat a.s.
Skladový pracovník + NZV - Lovosice - Lovosice, Ústecký kraj

2018-06-18
Místo pracoviště: Lovosice Náplň práce: • Naskladňování a vyskladňování zboží • Vychystávání objednávek • Obsluha nízkozdvižného vozíku Požadujeme: Požadujeme: • Zkušenosti s obsluhou NZV - platné osvědčení není podmínkou • Zkušenosti s pickováním • Potravinářský... (110 - 120 Kč/hod)


Way to work s.r.o.
Manažer techniky a údržby - Ústí nad Labem

2018-06-14
Pro významnou českou výrobní společnost, která sídlí v Ústí nad Labem a působí se svými elektrotechnickými produkty po celé Evropě, hledáme nového manažersky zkušeného kolegu/kolegyni na nově vytvořenou manažerskou pozici přímo podřízenou generálnímu řediteli společnosti... (60000 - 90000 Kč)


Ing. Lucie Chudobová
Pracovník kompletace výrobků - Krupka, Ústecký kraj

2018-06-18
Popis pozice: Pracovali byste rádi v čistém výrobním prostředí ? V klimatizované hale ? Obsazujeme poslední volné pozice na kompletaci výrobků ! Neváhejte a pošlete váš životopis ! Požadavky: * manuální zručnost *ochota práce ve směnném provoze *zkušenost z... (19500 - 22000 Kč)


Grafton Recruitment
ELEKTROMECHANIK - Krupka, Ústecký kraj

2018-05-28
Popis pozice: Mechanik + elektro = ELEKTROMECHANIK a toho právě hledáme! Nejste to Vy? ELEKTROMECHANIK se bude podílet na: - opravách poruch strojů a navrhovat řešení k jejich předcházení, - na zlepšování a inovování strojů. Požadavky: Pro úspěšné složení...


Grafton Recruitment
HSE manažer - Ústí nad Labem

2018-06-06
Popis pozice: Obsazujeme do výrobní společnosti v Ústí nad Labem pozici HSE MANAŽER. Hledáme kandidáty/-ky, kteří/ -é mají zkušenosti s oblastí BOZP, PO a životním prostředím. Co Vás bude na pozici HSE manažer čekat: - zodpovědnost za oblast BOZP, PO a životní...


Grafton Recruitment
IT manažer Ústí nad Labem - Ústí nad Labem

2018-06-18
IT Manažer Pro významnou českou společnost, která sídlí v Ústí nad Labem a působí po celé Evropě, hledáme manažersky zkušeného uchazeče/uchazečku. Co budete mít jako manažer oddělení IT na starost: Povedete celé oddělení, čítající programátory, pracovníky technické... (60000 - 120000 Kč)


Ing. Lucie Chudobová
Operátor výroby - ranní směna - Přestanov, Ústecký kraj

2018-06-15
- montáž výrobků (klaprámy, vitríny ) některé poměrně náročné a těžké - balení výrobků - práce v jednosměnném ranním provozu - práce ve stoje - kompletace s drobným nářadím (závitování, nýtování, pájení, vrtání) - nejedná se o práci u pasu! Požadujeme: - manuální... (16000 Kč)


Jansen Display s.r.o.
Pracovník skladu - balení - ranní směna - Přestanov, Ústecký kraj

2018-06-15
- manipulace se zbožím - příjem zboží - optimální uskladňování zboží na palety - práce se čtecím zařízením - práce v jednosměnném provozu 7:00 - 15:30 hod.- expediční sklad Požadujeme: - praxe ve skladu vítána, není však podmínkou - oprávnění k užití vysokozdvižného... (17800 Kč)


Jansen Display s.r.o.
OBSLUHA PILY - RANNÍ SMĚNA - Přestanov, Ústecký kraj

2018-06-15
Obsluha CNC pily - řezání hliníkových profilů Manuální práce ve stoje Nutná fyzická zdatnost Řezání dle výrobního plánu Odvádění hotových zakázek skrze čtecí zařízení Požadujeme: Zkušenosti s obsluhou strojů Manuální zručnost Technické myšlení Dobrá matematika... (15000 - 20000 Kč)


Jansen Display s.r.o.
Farmaceutický reprezentant #OTC - Ústí nad Labem

2018-06-13
Popis pozice: Máte zkušenost s prodejem v FMCG či OTC? Chcete pracovat pro originální farmaceutickou společnost? Potom hledáme právě Vás na pozici farmaceutického reprezentanta pro region Severní Čechy. Co je náplní této pozice? * pravidelné návštěvy v lékárnách... (35000 - 50000 Kč)


Grafton Recruitment
Mzdová účetní - Ústí nad Labem

2018-05-30
Popis pozice: Pro výrobní společnost sídlící přímo v Ústí nad Labem obsazujeme pozici mzdová účetní ! Požadavky: * Schopnou, analytickou osobnost * VŠ/SŠ ekonomického směru * Velmi vítáme praxi ve výrobní společnosti * Znalost Excel * Vítáme znalost VEMY... (25000 - 35000 Kč)


Grafton Recruitment
Rybářský dělník - Chabařovice, Ústecký kraj

2018-06-04
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnostiProvozní a odborné činnosti zejména v chovném rybářském zařízení v Chabařovicích (rybníky, sádky, líheň atd.) a také v rybářských revírech, údržba porostů, komplexní základní údržbářské práce, běžná údržba...


Český rybářský svaz, z. s., Severočeský územní svaz
Koordinátor školení - Krupka, Ústecký kraj

2018-05-28
Popis pozice: Rádi pracujete s lidmi? Hledáte zaměstnání v oblasti vzdělávání pracovníků a máte výborné organizační dovednosti? Pak hledáme Vás na pozici KOORDINÁTOR ŠKOLENÍ ! Co se od Vás bude očekávat na pozici KOORDINÁTOR ŠKOLENÍ: - zajišťování vstupního školení...


Grafton Recruitment
Pracovník/ce úklidu - Ústí nad Labem

2018-06-15
Hledáme brigádníky na dlouhodobou brigádu - úklid multikina Cinema City v Ústí n. Labem. Úklid by probíhal o víkendech a jako zástup za nemoc či dovolenou. Nabízíme: Dobré pracovní podmínky. Zázemí stabilní firmy a možnost dlouhodobé spolupráce. Požadujeme především zodpovědný... (85 Kč/hod)


TSplus servis s.r.o.
Zkušený procesní inženýr - Ústí nad Labem

2018-06-12
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti - dohled nad projekty - zajištění správného načasování v souladu s výrobními plány a zjišťování případných odchylek - technologické zajištění výrobních procesů - návrh a koordinace technických změn...


CPL Jobs s.r.o.
Stavební pozice - Ústí nad Labem

2018-06-12
Informace: Pro českou stavební společnost, která působí po celé ČR aktuálně hledáme vhodné kandidáty na více pracovních pozic. Pokud máte zkušenosti ve stavebním průmyslů - řemeslo, vedení projektů, stavebních činnosti všeobecně a zrovna se porozhlížíte po novém zaměstnání...


Randstad s.r.o.


Nejčastěji hledáno: